Ale to nie wszystko!


Jeżeli w ciągu kolejnych 15 minut zdecydujesz się na zakup warsztatów online, otrzymasz je aż o 100 zł taniej!

149,00 zł  49,00 zł

Dla tych, zdecydowanych potraktować swą potrzebę zmiany poważnie, które obawiają się, że potrzeby innych ukrzyżują jej Boski Plan happysadending-iem:

„Miało być tak pięknie, a wyszło jak zawsze!!”

…co odłoży (który to już raz!?) jego realizację na Święte Nigdy…

Sprawdź, czy to coś dla Ciebie

  • Szczerze, masz dość rad innych jak masz żyć.
  • Nie działają na Ciebie gotowe ramy „zrób to tak-śmak”.
  • Nie chcesz kolejnego „przepisu na ciasto” ze sztywno określonymi składnikami, proporcjami i sekwencją kroków.

Chcesz…

  • … „upiec własne ciasto”. („Tak, największą satysfakcję mam jak sama wygenerujesz jakiś pomysł!”).
  • … samodzielnie dobrać składniki.
  • … według (w końcu!) własnych potrzeb i indywidualnego widzi-mi-się. („Dokładnie, a nie jakieś Pani, która wie lepiej co dla mnie dobre”).
  • …wymierzyć proporcje własnym stylem życia, w dużym szacunku do uwarunkowań ról, które przyszło Ci pełnić tu i teraz („No nie, sorry! Nie będę biegać o 4 rano z buddyjskimi mantrami w uchu i jarmużowym smoothie w ręku, jeśli caluśką noc budziłam się przy każdym dziecięcym kaszlnięciu, nosa-pociągnięciu!”).
Zgoda, potrzebujesz reki, która Cię poprowadzi.
Sprawdzonych narzędzi, które nie pozwolą prozie życia wykoleić Cię z drogi, na którą postanowiłaś w końcu wejść (drogi ku sobie).
Ale chcesz sama decydować jak, kiedy, i jak długo korzystasz z owych wskazówek.
Chcesz mieć wolność działania.
Chcesz móc dokonywać naturalnej selekcji, które narzędzia Ci służą i zostają pod Twą pachą, a którym mówisz „nie tym razem” (bez wyrzutów sumienia, że jesteś do niczego)!

149,00 zł  49,00 zł

22 pytania + 15 bonusowych narzędzi, które wspierały mnie podczas samodzielnego procesu wydania książki Za pomocą, których stworzysz konkretny plan działania, by Twa podróż w głąb siebie nie skończyła się w raz z ostatnią strona Łaskotanej

Cześć, jestem Kasia.

Jestem pisarką, trenerką i wizjonerką. Marzycielką, która nigdy się nie poddaje. Założycielką społeczności „Królicza Nora” – w której zapraszam kobiety do podróży w głąb siebie.

Jestem inicjatorką nurtu „zaciekawiania się sobą” – łączącego psychologię, duchowość i mądrość ludzkiego ciała. Uczę kobiety, jak odkrywać w sobie to, czego naprawdę chcą, oraz jak małymi codziennymi krokami budować w sobie odwagę podążania za tym, co nam w duszach gra.