7-day

challenge

Bezpłatne wyzwanie
Rozbuchaj swoją kreatywność za pomocą 7 zaskakująco prostych technik

Codziennie przez 7 dni będziesz dostawać ode mnie maila z kreatywnym zadaniem do przetestowania. Zadania te są tak skonstruowane, żeby nie angażowały zbyt dużo Twego czasu, ale jednocześnie skutecznie rozkręcały Twoje kreatywne moce – wymyśliłam je tak, żebyś mogła testować je podczas prowadzenia swoich zajęć. Dla jasności: to nie jest bonus typu posiedzę, poczytam i pofantazjuję jak-by-było-cudownie-tozrobić. Jest to wyzwanie typu zakasuję-rękawy-i-działam. Dla tych, którzy faktycznie mają chęć poeksperymentować ze swoją kreatywnością.

Co Cię czeka w ciągu tych 7 dniach:

  • ekscytacja„No ciekawe co dziś będzie trzeba zrobić”, dzięki której wykopiesz nudę i znów wskoczysz na tryb „Ale, mi się chce!”
  • lista gotowych rozwiązań, jak możesz zaserwować oklepane zadanie w nowy, niekonwencjonalny sposób – czyli patent na pozbycie się „odgrzewanych kotletów”
  • złapanie kreatywnego bakcyla, w postaci pojawiającego się pytania w głowie: „A gdyby tak zrobić to inaczej?”, dzięki czemu nowe pomysły będą samoistnie wykluwać się w Twojej głowie (co skróci czas przygotowywania zajęć o 50%!).

(Uwaga!) Twój kreatywny zwierz raz wybudzony, nie daje się tak łatwo uśpić ponownie. Więc wybudzasz go na własną odpowiedzialność.

.