7-day

challenge

Bezpłatne wyzwanie
Rozbuchaj swoją kreatywność za pomocą 7 zaskakująco prostych technik

Codziennie przez 7 dni będziesz dostawać ode mnie maila z kreatywnym zadaniem do przetestowania. Zadania te są tak skonstruowane, żeby nie angażowały zbyt dużo Twego czasu, ale jednocześnie skutecznie rozkręcały Twoje kreatywne moce – wymyśliłam je tak, żebyś mogła testować je podczas prowadzenia swoich zajęć. Dla jasności: to nie jest bonus typu posiedzę, poczytam i pofantazjuję jak-by-było-cudownie-tozrobić. Jest to wyzwanie typu zakasuję-rękawy-i-działam. Dla tych, którzy faktycznie mają chęć poeksperymentować ze swoją kreatywnością.

Co Cię czeka w ciągu tych 7 dniach:

  • ekscytacja„No ciekawe co dziś będzie trzeba zrobić”, dzięki której wykopiesz nudę i znów wskoczysz na tryb „Ale, mi się chce!”
  • lista gotowych rozwiązań, jak możesz zaserwować oklepane zadanie w nowy, niekonwencjonalny sposób – czyli patent na pozbycie się „odgrzewanych kotletów”
  • złapanie kreatywnego bakcyla, w postaci pojawiającego się pytania w głowie: „A gdyby tak zrobić to inaczej?”, dzięki czemu nowe pomysły będą samoistnie wykluwać się w Twojej głowie (co skróci czas przygotowywania zajęć o 50%!).

(Uwaga!) Twój kreatywny zwierz raz wybudzony, nie daje się tak łatwo uśpić ponownie. Więc wybudzasz go na własną odpowiedzialność.

Jak zostawisz tu namiary na swoją skrzynkę, mój gołąb pocztowy, będzie dostarczał do niej w każdy czwartek, pomysły na lekcje z potrójnym efektem (nie tylko WOW). Ale spokojnie możesz mu zamknąć drzwi przed dziobem any time, klikając unsubscribe.